Grappy

Giare Amarone

Grappa jednoszczepowa o szlachetnym i zdecydowanym zapachu, subtelna, harmonijna i trwała w smaku. Otrzymana z destylacji w Bagnomaria w alembiku, z cennych szczepów Amarone, jest pozostawiona do oczyszczania przez okres co najmniej 36 miesięcy w małych beczkach dębowych o pojemności 500 litrów. Główny destylator dogląda z uwagą powstawania mieszanki, sprawdzając smak i aromat aż do uzyskania doskonałej równowagi.

Bukiet zapachowy: pełny, zdecydowany
Tekstura: aksamitna, trwała
Objętościowa zawartość alkoholu (% Vol.): 41
Okres starzenia: 36 miesięcy

Giare Gewürztraminer

Grappa jednoszczepowa o intensywnym zapachu, bardzo harmonijna w smaku. Otrzymana z destylacji w Bagnomaria w alembiku, ze szczepów Gewürztraminer, jest pozostawiona do oczyszczania przez okres co najmniej 36 miesięcy w małych beczkach dębowych o pojemności 1000 litrów. Główny destylator dogląda z uwagą powstawania mieszanki, sprawdzając smak i aromat aż do uzyskania doskonałej równowagi.

Bukiet zapachowy: intensywny, aromatyczny
Tekstura: delikatna, harmonijna
Objętościowa zawartość alkoholu (% Vol.): 41
Okres starzenia: 36 miesięcy

 

Giare Chardonnay

Grappa jednoszczepowa o szlachetnym i eleganckim zapachu, intensywna i wytrawna w smaku. Otrzymana z destylacji w Bagnomaria w alembiku, ze szczepów Chardonnay. Oczyszczana jest przez co najmniej 36 miesięcy w małych beczkach dębowych o pojemności 225 litrów. Główny destylator dogląda powstawania mieszanki, sprawdzając smak i aromat aż do uzyskania doskonałego zbalansowania.

Bukiet zapachowy: szlachetny, elegancki
Tekstura: miękka, wytrawna
Objętościowa zawartość alkoholu (% Vol.): 45
Okres starzenia: 36 miesięcy